Закруглений монітор Msi MAG 325CQRXF 31,5" E2

- Немає в наявності
- Код: 184612641
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 32" MSI MAG 325CQRXF E2. Код продукту: MAG 325CQRXF E2. Найважливіші характеристики: Діагональ екрану. 31,5". Матова. матриця. LED, Rapid VA. Роздільна здатність екрану. 2560 x 1440 (WQHD). Закруглений екран. (1000R). Частота оновлення. 240 Гц. Час відгуку. 0,5 мс. Технології. Adaptive Sync. та. HDR Ready. Частота оновлення 240 Гц, час відгуку 0,5 мс. Ігровий монітор MSI MAG 325CQRXF E2 з матрицею Rapid VA характеризується частотою оновлення 240 Гц та 0,5-мілісекундним часом відгуку матриці. Завдяки цим параметрам може запропонувати суттєві переваги в іграх, які...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 7.8 kg кг |
| Висота з підставкою | 422mm |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності | F |
| Код сертифікації | 2092659 |
| Марка | MSI |
| Мoдель | MAG 325CQRXF E2 |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Споживання енергії | 33W Вт |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,3W Вт |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | USB |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | Вигнутий, LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Яскравість | 300cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴





