Вбудована посудомийна машина Amica DIM64C7EMONqH

- В наявності
- Код: 186671035
28 135 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час програми ЕКО (N) | 3:40 |
| Висота | 81,5 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Клас шуму | B |
| Кількість програм | 7 |
| Мoдель | DIM64C7EMONqH |
| Відкладений старт | Да |
| Корисний об'єм | 14 комплектів |
| Витрата води за цикл | 9,8 л л |
| Тип панелі | Інтегрована, Прихована |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ дБ |
| Функції | Відкладений старт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59,8 см мм |
| Енергетичний клас | C |
| Енергоспоживання на 100 циклів (N) | 75 кВтч |
- Ціна: 28 135 ₴



