LED монітор Lenovo ThinkVision P27QD-40 27" 64B3ZAT2EU

- В наявності
- Код: 186088431
26 075 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo Monitor ThinkVision P27QD-40 27 дюймів 64B3ZAT2EU. Доступність: Доступний. Lenovo ThinkVision P27QD-40 - Монітор LED - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 120 Гц - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 4 мс - HDMI, DisplayPort, USB-C - чорний - з веб-камерою для монітора ThinkVision MC 50. LENOVO ThinkVision P27QD-40 27inch IPS WLED QHD 350cd/m2 4ms HDMI DP USB-C Виробник LENOVO Номер частини виробника 64B3ZAT2EU Опис продукту Монітор Lenovo ThinkVision P27QD-40 поєднує в собі універсальність і продуктивність, покращуючи комфорт роботи на стаціонарному комп'ютері. Дисплей з діагоналлю 27 дюймів і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 6,8 кг кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Динаміки | Немає |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоефективності | D |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Марка | Lenovo |
| Мoдель | ThinkVision |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Споживання енергії | 140W Вт |
| Розмір пікселя | 0,233mm мм |
| Розмір екрана | 69 см см |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI, USB, USB-C, DisplayPort |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Бизнес |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 26 075 ₴









