Ноутбук Acer Extensa 15 EX215-24 15,6" Ryzen5 16GB 512GB без ОС (NXEJ5EX004)

- Немає в наявності
- Код: 187587004
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбуки. У сьогоднішньому світі, де технології відіграють ключову роль у повсякденному житті, правильний вибір ноутбука може суттєво вплинути на комфорт роботи та розваг. Acer Extensa 15 EX215-24-R741. це модель, яка поєднує в собі сучасні рішення, високу продуктивність та доступну ціну. Це відмінний вибір як для студентів, так і для професіоналів, які потребують надійного інструменту для роботи. Сучасна конструкція та функціональність. Ноутбук. Acer Extensa 15. це пристрій типу Clamshell, який характеризується елегантним і практичним дизайном. Його. металевий корпус...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,73 kg |
| Висота | 19,9 mm мм |
| Карти пам'яті | Не можна застосувати |
| Код виробника | NXEJ5EX004 |
| Марка | Acer |
| Мoдель | Extensa 15 EX215-24-R741 |
| Мультимедіа | Камера |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 2800MHz |
- Ціна: 9 999 ₴





