Блок живлення Asus ROG Thor Platinum III 1200W (90YE00V2B0NA00)

- В наявності
- Код: 185175246
26 482 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ASUS ROG -THOR-1200P3-GAMING модуль живлення 1200 W 20+4 pin ATX ATX Чорний. ASUS ROG -THOR-1200P3-GAMING. Загальна потужність: 1200 W, Вхідна напруга AC: 100 - 240 V, Тип PFC (корекція коефіцієнта потужності) – активна. Конектор живлення материнської плати: 20+4 pin ATX, Довжина кабелю материнської плати: 61 см, Довжина кабелю живлення SATA: 400,120 мм. Призначення: ПК, Тип блоку живлення (PSU): ATX, Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. Колір продукту: Чорний, Тип охолодження: Активне, Кількість вентиляторів: 1 вент. Проводи: Процесор, PCIe, SATA, Peripheral (Molex). Найважливіше...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Molex | 6 роз'ємів |
| Висота | 86 mm мм |
| Глибина | 150 mm мм |
| Мoдель | ROG-THOR-1200P3-GAMING |
| Модульне кабелювання | Повністю модульне |
| Потужність блока живлення | 1200 W Вт |
| Сертифікат | 80 Plus Platinum |
| Стандарт | ATX |
| Ширина | 190 mm мм |
- Ціна: 26 482 ₴

