Чоловічий годинник Orient RA-TX0210L10B Classic Chronograph

- В наявності
- Код: 184804682
24 946 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ORIENT RA-TX0210L10B. Серцем цього годинника є механізм, що живиться від батареї. кварцовий. У годиннику використано скло. сапфірове. Клас водонепроникності цієї моделі становить до 20ATM (200м). Корпус виготовлений з. сталі. та благородної. У цій моделі використано браслет з. сталі. та благородної, який забезпечує її міцність і стійкість до корозії. Технічні параметри. Вага: 171.00 г. Ширина: 39.00 мм. Товщина: 11.00 мм. Максимальний обхват годинника: 20.0 см. Ширина ремінця/браслета біля корпусу: 20.00 мм. Висота з вушками: 46.00 мм. Колір. Колір ремінця/браслета: срібний. Колір...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orient |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 13 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | RA-TX0210L10B |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Геометричний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф, Дата, Водонепроникний |
| Колір | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 41 мм мм |
- Ціна: 24 946 ₴

