Шафа Forte Dalate DQLS82411-M267 дуб Catania

- В наявності
- Код: 116648570
31 192 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Forte Шафа Dalate DQLS82411-M267 Дуб Катанія. Шафа для одягу. Forte Dalate DQLS82411-M267. це ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональні та елегантні меблі для свого інтер'єру. Завдяки. сучасному дизайну. чудово впишеться як у спальню, так і в підліткову кімнату, надаючи їм. лофтний характер. Ця простора шафа безумовно задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Розміри та матеріали. Шафа Forte Dalate. виготовлена з високоякісної. ламінованої плити. , що забезпечує її довговічність та стійкість до пошкоджень. Розміри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210см мм |
| Глибина | 61 см мм |
| Додаткова інформація | Кутова шафа, Шафа з обладнанням, Висувна скринька |
| Дзеркало | Без дзеркала |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Матеріал | Ламінована плита |
| Оздоблення | Матова |
| Стиль | Лофт |
| Тип дверей | Зсувні |
| Цвет мебели | Дуб катання |
| Колір фасадів | Коричневий |
| Ширина | 270см мм |
- Ціна: 31 192 ₴







