Холодильник Indesit INK2 5322 S4E з нижнім морозильником 184см сріблястий

- В наявності
- Код: 187908637
24 788 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Холодильник Indesit INK2 5322 S4E Dual No Frost 184см Сріблястий. Без льоду і інею. Попрощайтеся з неприємним розморожуванням холодильника! Завдяки технології No Frost пристрій залишається вільним від інею і льоду, забезпечуючи оптимальні умови зберігання для продуктів. Насолоджуйтеся довшою свіжістю товарів, економте час і енергію, а техніка подбає про решту! Уникайте зайвих витрат енергії. Забудьте про турботи, пов'язані з незакритим холодильником. Завдяки вбудованій сигналізації ви автоматично отримаєте попереджувальний сигнал, коли двері не будуть правильно закриті. Функція допомагає підтримувати стабільну,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балконтори в холодильній камері | 4 |
| Висота | 183,5 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 63,5 см мм |
| Річне споживання енергії (N) | 246 кВтч |
| Додаткове обладнання | Ящик із контролем вологості, Регульовані ніжки, Контейнер для льоду, LED-освітлення |
| Використовувані технології | Multiflow, No Frost, Express Cool |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 2 |
| Мoдель | INK2 5322 S4E INDESIT |
| Загальний об'єм | 322 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | 96 L л |
| Об'єм охолоджувальних камер (N) | 226 L л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 226 л л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 246 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 4,5 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 7 |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 39 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 24 788 ₴





