Морозильник Liebherr FDGD 1404 Pure

- В наявності
- Код: 185308081
26 232 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Картка продукту. Характеристика Освітлення LED камери морозильної. Коли ви відкриваєте ящики в морозильнику Liebherr, вас вітає не лише вид продуктів, а й привабливе освітлення: його забезпечують потужні, довговічні та екологічні світлодіоди LED. Освітлення полегшує огляд вмісту, водночас будучи привабливим елементом вигляду. SuperFrost. Хочете заморожувати свіжі продукти так, щоб зберегти вітаміни? Досить активувати функцію SuperFrost, і камера морозильника збільшить свою продуктивність. Таким чином, температура залишається сталою після поміщення незамороженого...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No Frost | Немає |
| Швидке заморожування | Да |
| Час підтримки температури під час вимкнення живлення | 13,5 год |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 60,7 см мм |
| Річне споживання енергії (N) | 137 |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість камер | 4 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Марка | LIEBHERR |
| Мoдель | FDGD1404 |
| Об'єм | 107 л мл |
| Споживання енергії [kWh/рік] | 137 |
| Сигналізація підвищення температури | Да |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 7 |
| Тип | З ящиками |
| Рівень шуму | 37 дБ дБ |
| Функції | Швидке заморожування, сигналізація підвищення температури, світлодіодне освітлення, Сигналізація відчинених дверей, РК-дисплей, SuperFrost |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 55 см мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 26 232 ₴






