Чоловічий годинник Zeppelin 8468M-3 ATLANTIC AUTOMATIC

- В наявності
- Код: 140864349
30 340 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинник німецького бренду ZEPPELIN 8468M-3 Atlantic Automatic на елегантному сталевому браслеті mesh сріблястого кольору. Zeppelin - це бренд годинників, що виробляються німецькою компанією POINTtec Electronic GmbH. Раніше компанія займалася виробництвом рекламних годинників, однак у 2000 році підписала угоду з Luftschiffbau Zeppelin GmbH, власником бренду Zeppelin. Незабаром після цього на ринку з'явилися перші моделі годинників. Назва походить від Фердинанда Графа фон Цепеліна, конструктора відомих дирижаблів та піонера німецької аеронавтики. Метою цього підприємства...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 13 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | 8468M-3 |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Водонепроникний |
| Колір | Синій |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 43 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 30 340 ₴


