Холодильник Indesit INKS 1401 W4E з нижнім морозильником 202,5см білий

- В наявності
- Код: 183631767
23 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Познайте холодильник INDESIT. Познайте вільностоячий холодильник. INDESIT INKS1401W4E. –. енергоефективна модель (клас E), яка працює тихо (близько 38 дБ) і дискретно підтримує повсякденне життя в домі. Має. 386 літрів об'єму, компактні розміри (67 × 59,5 × 202,5 см) і. практично спроектоване внутрішнє оздоблення, яке дозволяє легко упорядковувати продукти і довше насолоджуватися їх свіжістю. Винятково тихий режим роботи. Тиша, яка сприяє домашній гармонії. Холодильник працює. винятково тихо. – на рівні всього. близько 38 дБ. – тому підходить навіть для відкритих житлових просторів і в спокійній,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 202,5 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 67 см мм |
| Річне споживання енергії (N) | 254 кВтч |
| Додаткове обладнання | Контейнер для яєць, Контейнер для кубиків льоду |
| Використовувані технології | LED освітлення |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, ST |
| Код сертифікації | 2247050 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 5 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | INKS1401W4E |
| Загальний об'єм | 386 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | 120 L л |
| Об'єм охолоджувальних камер (N) | 266 L л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 120 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 266 л л |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 254 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 5,5 |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 23 595 ₴








