Вбудована посудомийна машина Electrolux AirDry 300 QuickSelect EEA43201L

- В наявності
- Код: 172520421
25 432 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AirDry 300 – сушіння 3x ефективніше ніж традиційні посудомийні машини. Забудь про мокрі плями і витирання посуду! Завдяки інноваційній технології. AirDry 300. Твої столові прибори і посуд ідеально сухі. – без використання додаткової енергії. Наприкінці циклу двері автоматично відкриваються на 10 см, забезпечуючи природний потік повітря. Жодного запарювання, жодних розводів – тільки ідеальна сухість! QuickSelect – миттєвий вибір програми. Інтуїтивна панель управління. QuickSelect дозволяє за кілька секунд вибрати оптимальну програму для типу забруднень. Незалежно від того, чи миєш...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | B |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Да |
| Висота | 82 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Річне споживання води | 2772 л л |
| Річне енергоспоживання | 210 кВтч |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Використовувані технології | Sensor Control, Air Dry, glassCare, Machine Care, QuickSelect, XtraPower |
| Клас сушіння | D |
| Клас емісії шуму | C |
| Кількість програм | 8 |
| Мoдель | EEA43201L |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 10 комплектів |
| Споживання води за цикл | 9,9 л л |
| Температури мийки | 55°, 60° |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 46 дБ дБ |
| Функції | Дисплей, Додаткове полоскання, ковзні петлі, Індикатор браку ополіскувача, Індикатор браку солі, захист від протікання, Автоматичне вимкнення, звуковий сигнал, світловий індикатор LED на підлогу, що залишився часу |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 см мм |
| Енергетичний клас | E |
| Енергоспоживання за цикл | 0,75 кВтч |
- Ціна: 25 432 ₴









