Чоловічий годинник Citizen Promaster Marine BJ2167-03E

- Немає в наявності
- Код: 107461508
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Citizen Promaster Marine BJ2167-03E. Годинник. Citizen Promaster Marine BJ2167-03E. це унікальний хронометр, який поєднує в собі. функціональність. з сучасним дизайном. Це не лише інструмент для вимірювання часу, а й стильний аксесуар, який підкреслить особистість користувача. Вибір ідеального годинника - це питання не лише естетики, а й технології та якості виконання, що робить цю модель відмінним вибором для людей, які цінують як стиль, так і практичність. Тип годинника. Годинники можна поділити на кілька типів, кожен з яких має свої унікальні переваги. Серед найпопулярніших можна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 200м м |
| Висота корпусу | 10 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | Метелик |
| Марка | Citizen |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Сонячний кварцовий |
| Мoдель | Спортивні чоловічі преміум пірнальні хронографи сонячні сапфірові |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробника | Японія |
| Тип | Аналогові |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Секундомір |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 22 мм мм |
| Ширина корпусу | 50 мм мм |
| Ширина кріплення | 22 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴










