Офісне крісло Unique Spinelly чорне 999B

- В наявності
- Код: 57937296
30 301 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло Unique SPINELLY 999B. Акція!: як єдині не стягуємо додаткову плату за вибір іншого кольору оббивки! як єдині не стягуємо додаткову плату за вибір шкіряної оббивки! Якщо ти проводиш за комп'ютером довгі години, то твоя спина це відчуває. Якісне крісло, яке зніме навантаження з твоїх хребців, вже не є лише примхою - це необхідність, щоб насолоджуватися здоров'ям хребта якомога довше. Spinelly - це обертове крісло, надзвичайно універсальне та ергономічне. Його конструкцію надихнула будова людського хребта - його унікальна, еластична система...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unique |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 см мм |
| Глибина | 75 см мм |
| Глибина сидіння | 48 см см |
| Максимальна висота сидіння | 50 см см |
| Максимальне навантаження | 130kg |
| Марка | Unique |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | З натуральної шкіри, з тканини |
| Мінімальна висота сидіння | 40 см см |
| Колір корпусу | Білий |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 70 см мм |
| Ширина сидіння | 50 см см |
- Ціна: 30 301 ₴





