Чоловічий годинник Atlantic Sealine Chronograph 62450.41.21

- В наявності
- Код: 36333708
28 738 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Atlantic. це швейцарська компанія з понад 125-річною традицією. Компанія Atlantic була заснована в Беттлаху поблизу Гренхена в Швейцарії в 1888 році. Її засновником був Едуард Куммер. У 1888 році була створена перша мануфактура, що наймала 15 - 20 працівників. У наступні роки відбувався поступовий розвиток, до кінця XIX століття досягнувши зайнятості 720 працівників. Початкова назва компанії Едуард Куммер Беттлах була пізніше змінена на ATLANTIC. Як своє лого компанія прийняла якор і циркуль. У перші роки виробляли частини для відомих виробників, таких як Longines, Certina та багатьох...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50 м м |
| Висота корпусу | 45 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Застежка | На пряжку |
| Лінія годинника | SEALINE |
| Марка | Atlantic |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | 62450.41.21 |
| Стиль | Спортивні |
| Країна виробника | Швейцарія |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, Секундомір, Водонепроникний, Хронограф |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 24 мм мм |
| Ширина корпусу | 46 мм мм |
| Ширина кріплення | 24 мм мм |
- Ціна: 28 738 ₴







