Витяжка BERG RITMO RITOPOGBK3911

- В наявності
- Код: 181285332
26 232 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
title-product { border-top: solid 3px #196498; border-bottom: solid 3px #196498; max-width: 450px; }. title-product2 { border-top: solid 3px #bfe6ff; border-bottom: solid 3px #bfe6ff; max-width: 350px; margin: 0 auto; }. top ul { font-size: 24px; color: #196498; line-height: 1; }. spec-dt{ font-size:2.2em; }. specyfikacja-box{ border: solid 3px #e2e2e2; max-width: 200px; padding: 20px; margin: 0 auto; }. padding-lf-rg{ padding-left:20px; padding-right:20px; } @media screen and (max-width:990px){. dane-techniczne. lnd_grid-items>*{ min-width:100%; } } @media screen and (max-width:1025px){...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 см мм |
| Клас енергоефективності | B |
| Марка | BERG |
| Мoдель | RITMO |
| Продуктивність [м3/год] | 731 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Керування жестом |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 39 см мм |
| Шумність | 48dB |
- Ціна: 26 232 ₴



