Настінна шафа Elita Asami дуб 169431

- В наявності
- Код: 165571341
30 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Asami 60 2S Настінна шафа Дуб натуральний Фанера. Elita Asami 60 2S - це дизайнерська та функціональна настінна шафа, яка стане відмінним доповненням до сучасної ванної кімнати. Виготовлена з найвищої якості матеріалів, вона забезпечить не лише елегантний вигляд, але й практичні рішення для зберігання. Основні характеристики продукту: Колір: Дуб натуральний фанера, що надає шафі природний та елегантний вигляд. Корпус: Виготовлений з плити 16 мм фанерованої, що гарантує міцність та стабільність. Фронт: З чорної плити MDF рифленої, покритої фанерою, що додає шафі характеру та оригінальності...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Asami |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 60см мм |
- Ціна: 30 734 ₴

