Дитяча шафа Bellamy Ines

- В наявності
- Код: 27851018
27 452 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bellamy Ines White Комод 4-ящиковий. Позачасова романтична колекція Ines в класичному стилі повернулася до світу дитини. Колекція прикрашена стильними фрезами та красивими ручками з порцеляни, виготовленими вручну. Це універсальна колекція, призначена як для дівчаток, так і для хлопчиків. Колекція виготовлена з високоякісної плити МДФ та меблевої плити. Доступна в двох кольорових варіантах: елегантному білому та нейтральному сірому. Для підвищення комфорту використання в колекції застосовані безпечні та надійні напрямні компанії Blum...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellamy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 см мм |
| Глибина | 51 см мм |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для хлопчиків |
| Персонаж | Немає |
| Колір | Білий |
| Ширина | 102 см мм |
- Ціна: 27 452 ₴



