Чоловічий годинник Junkers 50602

- В наявності
- Код: 85992638
35 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник Iron Annie Bauhaus 5060-2 на ремінці. Відкрийте історію бренду Iron Annie, натхненного легендарним літаком, який облетів світ, завоювавши серця своїх пілотів. Кожен годинник Iron Annie є даниною цій незвичайній машині, символізуючи витривалість і надійність, які дозволили їй витримати не лише виклики 30-х і 40-х років, але й морозну північ і палюче сонце тропіків. Годинники поєднують в собі емоції з найновішими технологіями, будучи свідченням спадщини, яка досі надихає і захоплює. Iron Annie - це більше ніж годинник; це запрошення до світу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Junkers |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30 м м |
| Висота корпусу | 12 мм мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 120 мм мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 мм мм |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Мінеральна |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Neobrite, підсвітка, Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 41 мм мм |
- Ціна: 35 314 ₴








