Ліжко континентальне Vidaxl з матрацом синє тканина 120x200см 12496869

- В наявності
- Код: 146969026
28 870 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Використовуйте це континентальне ліжко, щоб насолоджуватися хорошим сном вночі! Воно забезпечує максимальну релаксацію та приємний сон. Преміум матеріал: Тканина має простий і чітко визначений вигляд, а також є дихаючою і міцною. Практична спинка: Спинка ліжка регулюється по висоті відповідно до ваших уподобань. Спинка ліжка забезпечує відмінну підтримку спини, коли ви сидите в ліжку, щоб читати або дивитися телевізор. Матрац з пружинами: Індивідуально упаковані та вбудовані пружини відомі своєю високою якістю, забезпечуючи при цьому високий рівень...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 см мм |
| Довжина: | 200см мм |
| Кількість місць | Одиночне |
| Матеріал | Тканина |
| Розмір | 120x200 см |
| Тип | Оббивне |
| Тип ліжка | Континентальна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 200см мм |
- Ціна: 28 870 ₴

