Розкладний диван Lurif сірий

- В наявності
- Код: 170693025
30 222 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Диван ідеальний навіть для невеликих приміщень! Розкладний диван Lurif сірого кольору - елегантний і практичний меблевий виріб, який. чудово відповідає потребам сучасних квартир. Його компактна ширина менше 2 метрів робить його ідеальним для однокімнатних квартир та невеликих гостьових кімнат. Диван пропонує. функцію сну з поверхнею 105 x 171 см., що забезпечує зручне місце для відпочинку як на щодень, так і для несподіваних гостей. Два незалежні спинки дозволяють змінювати позицію відповідно до індивідуальних уподобань, що підвищує комфорт використання. Естетика...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | INTESI |
| Висота | 84 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Додаткова інформація | Функція сну |
| Матеріал | Метал, Меблева плита |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Из полиэстера |
| Ніжки | На ніжках |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Розмір | Тримісний |
| Спальна поверхня — довжина | 171-180см |
| Спальна поверхня — ширина | 101-110см |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Дивани |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 197 см мм |
- Ціна: 30 222 ₴






