Круглий стіл Actona Nagano 120см 12595

- В наявності
- Код: 116171008
30 681 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл Nagano круглий ялинка. Додайте стилю вашої їдальні – елегантність у скандинавському виконанні. Стіл Nagano – це квінтесенція сучасного дизайну, поєднаного з класичним скандинавським стилем. Круглий стільниця, прикрашена модним візерунком ялинки, покрита дубовим фанерою, що надає їй елегантного та природного вигляду. Солідні дубові ніжки забезпечують стабільність і довговічність, а мінімалістична форма столу робить його ідеальним для будь-якого інтер'єру. Nagano – це відмінний вибір для тих, хто цінує поєднання функціональності з естетикою. ✅ Круглий стільниця з модним візерунком...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 120см мм |
| Діаметр | 120см |
| Довжина: | 120см мм |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Фанерована плита |
| Стиль | Скандинавський |
| Форма | Кругла |
| Цвет мебели | Природний дуб |
| Колір стільниці | Природний дуб |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 30 681 ₴

