Прямокутний стіл Actona Montreux дуб 335694

- В наявності
- Код: 153300673
31 075 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Познайомтеся зі столом Montreux з мінімалістичним виглядом. Стіл Montreux ідеально підійде для їдальні або ресторану. Він впишеться в сучасні та скандинавські інтер'єри. Стиль сканди цінує використання натуральних матеріалів і близький контакт з природою. Такі характеристики має саме Montreux. Його світлий колір зігріє ваші інтер'єри. Щоденне використання стане для вас великою приємністю. Стіл Montreux повністю виготовлений з дерева. Має великий стільницю, покриту фанерою з дуба, в натуральному відтінку. Це безумовно його великий плюс, оскільки цей матеріал характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Actona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Довжина: | 90см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Матеріал | Дерево та деревні матеріали |
| Матеріал стільниці | Дерево |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Натуральний дуб |
| Колір стільниці | Натуральний дуб |
| Ширина | 180см мм |
- Ціна: 31 075 ₴

