Підвісна шафа Elita Split під умивальник 120см Fume Matt PDW 169029 291797

- В наявності
- Код: 133616770
31 022 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Split Шафа під умивальник 120 см Fume Matt Pdw 169029 291797. Шафи для ванних кімнат є ключовим елементом кожної ванної кімнати, виконуючи важливу роль в організації простору та зберіганні необхідних аксесуарів. Зручні та стильні рішення, такі як сучасна шафа під умивальник Elita Split, поєднують у собі функціональність з естетичним дизайном. Завдяки ним ванна кімната стає не лише місцем для щоденних гігієнічних процедур, але й зоною для відпочинку. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які допоможуть у виборі ідеальної моделі. Тип і матеріал...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63,5 см мм |
| Глибина | 45,8см мм |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 31 022 ₴







