Холодильник Teka NFL 355 WH з нижнім морозильником 188см білий

- В наявності
- Код: 177079274
27 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Параметри. Холодильник вільностоячий з нижнім морозильником. Технологія: LongLife NoFrost. Панель управління: на дверях. Термостат: електронно регульований. Ніжки: регульовані спереду і ззаду. Полички: скляні, 3 шт. Ящики FreshBox: 2 шт. Ящики в морозильнику: 3 шт. Освітлення: LED. Клас клімату: N/ST. Загальна корисна ємність: 310 л. Розміри: Висота 1880 мм, Ширина 595 мм, Глибина 630 мм. Вага нетто: 60 кг. Система охолодження: LongLife No Frost. No Frost в камері холодильника: Так. No Frost в камері морозильника: Так. Ємність камери холодильника: 224 літри...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 63 см мм |
| Використовувані технології | LED освітлення |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків у морозильнику | Не можна застосувати |
| Мoдель | NFL 355 WH |
| Положення петлі | Праве |
| Розташування морозильника | Знизу |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 27 545 ₴

