Підвісна шафа Elita Meble Split антрацит мат 120см права 168178 34051

- В наявності
- Код: 115938577
31 127 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita Meble Split Anthracite Mat Шафа під умивальник 120 см права 168178 34051. Elita Meble Split Anthracite Mat Шафа під умивальник. це ідеальне рішення для людей, які цінують. сучасний дизайн. та. практичність. у ванній кімнаті. Завдяки своїй функціональності, шафа не тільки дозволяє ефективно зберігати косметику та аксесуари, але також вносить елегантність до інтер'єру. Варто придивитися ближче до її ключових характеристик. Тип і матеріал виготовлення. Шафа виготовлена з високоякісної. ламінованої ДСП. та. сталі. , що забезпечує їй. довговічність. і. тривалість...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 53 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Сталь, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 31 127 ₴

