Підлогова колонка Davis Acoustics Ariane 5 горіхова 1 шт.

- В наявності
- Код: 162674372
31 166 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підлогові колонки Davis Acoustics Ariane 5. Підлогові колонки. Davis Acoustics Ariane 5. є технічною та технологічною еволюцією моделі MAYA, яка була неодноразово нагороджена продуктом Davis Acoustics. У серії Ariane застосовані нові низькочастотні динаміки, що характеризуються кращою пропагандою нижчих регістрів, завдяки чому звукова сцена стає ширшою і більш реалістичною. Ці враження додатково підкріплені завдяки використанню нового, більш детального твітера. Davis Acoustics Ariane 5. оснащена 3 динаміками: низькочастотним діаметром 16,5 см (6,5’’) зі спеціальної...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Davis Acoustics |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Davis Acoustics |
| Мoдель | Ariane 5 |
| Імпеданс | 4 Ohm |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 13 kg |
| Ефективність | 92 dB |
| Код виробника | 1467 |
| Максимальна потужність | 150 W |
| Частотний діапазон | 42-20000 Hz |
| Конструкція | 3-смугова |
- Ціна: 31 166 ₴



