Підвісна шафа ELITA SPLIT Split чорна матова 120см 168179

- В наявності
- Код: 111427582
27 072 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elita SPLIT Шафка під умивальник 120 3S P BLACK MATT 168179. Розмір упаковки (шир. x вис. x гл.): 1269 x 704 x 524. Глибина: 460. Ширина: 1200. Висота: 635. Колір: чорний. Основний матеріал: ламінована плита. Монтаж: зібраний. Тип фасадів: ящики. Ширина [см]: 120. Обробка: матова. Код кольору: RAL 9005. Тип асортименту: шафка під умивальник. Спосіб монтажу: підвісний. Для комплектування з умивальником, змішувачем та сифоном. технічний опис: продукт зібраний. колір: чорний лакований, матове покриття. фасад і корпус виконані з плити MDF 16mm. напрямні...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Elitakolor |
| Висота | 63 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Матеріал | Метал, Ламінована ДСП |
| Мoдель | Split |
| Тип | Підвісні шафи |
| Ширина | 120см мм |
- Ціна: 27 072 ₴

