Витяжка Whirlpool WHVS 91F LT DP K

- В наявності
- Код: 171180498
26 888 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пристрої Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти. на вказаній сторінці. – достатньо вибрати відповідну мову та ввести торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy. Електронна адреса:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32,5 см мм |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Код сертифікації | 1992250 |
| Мoдель | WHVS 91F LT DP K |
| Потужність | 270 W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 570 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Каминна |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 76 см мм |
| Шумність | 65dB |
| Енергетичний клас | A+ |
- Ціна: 26 888 ₴







