Ліжко vidaXL з шухлядами і матрацом біле 120x200см сосна 3281902

- В наявності
- Код: 169514643
28 542 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ліжко з ящиками та матрацом, біле, 120x200 см, соснове. Характеризується простим, але водночас позачасовим дизайном, ліжко буде дуже практичним і декоративним доповненням до вашої спальні. Масивна сосна: це красивий, натуральний матеріал. Соснове дерево має просту структуру річних кілець, а сучки надають йому унікального, рустикального вигляду. Тривалий матеріал: тканина має простий і чистий вигляд, а також є дихаючою та міцною. Матрац з пружинами в кишенях: пружини, закриті в кишенях, діють незалежно одна від одної, забезпечуючи відповідну підтримку та реагуючи на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20см мм |
| Кількість місць | Одинична |
| Матеріал | Тканина, Масивне дерево |
| Розмір | 120x200 см |
| Стиль | Традиційний, рустичний |
| Тип | Дерев'яна |
| Цвет мебели | Білий |
| Ширина | 200см мм |
| Ящик для білизни | З ящиком |
- Ціна: 28 542 ₴






