Прямокутний стіл Halmar Mozart білий 160-240x90x75см

- В наявності
- Код: 65944228
27 268 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стіл Розкладний Дерев'яний MDF для Вітальні Їдальні 160-240x90 Моцарт Білий. ✅ Стіл розкладний Моцарт. Представлений стіл - це відмінне рішення для тих, хто шукає практичний та елегантний меблевий виріб для свого житла. Стільниця столу виготовлена з ламінованої плити MDF з краями ABS, завдяки чому вона є міцною та стійкою до деформацій. Ноги меблів виготовлені з натурального букового дерева, що надає природного та теплого характеру. Цей матеріал гарантує витривалість і стабільність на довгі роки. Так сконструйований стіл чудово впишеться в різні інтер'єри, від класичних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Довжина: | 160см мм |
| Додаткова інформація | Розкладний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 240 |
| Матеріал | МДФ |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 160см мм |
- Ціна: 27 268 ₴



