Ноутбук Asus Vivobook 15x1502VA 15,3" i5 16GB 512GB без ОС X1502VABQ690

- Немає в наявності
- Код: 181759645
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики. Процесор: Intel® Core™ i5-13420H (8 ядер, 12 потоків, 3.40-4.60 GHz, 12MB кеш). Оперативна пам'ять: 16 GB (DDR4, 3200 MHz). Кількість слотів пам'яті (всього / вільно): 1/0. Диск SSD M.2 PCIe: 512 GB. Сенсорний екран: Ні. Тип екрану: Матовий, LED, IPS. Діагональ екрану: 15,6". Роздільна здатність екрану: 1920 x 1080 (Full HD). Яскравість матриці: 250 cd/m². Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics. Пам'ять відеокарти: Спільна пам'ять. Звук: Вбудовані стереодинаміки; Вбудований мікрофон. Веб-камера: HD. Зв'язок: Wi-Fi 6E; Модуль Bluetooth 5.3. Порти: USB 2.0 - 1...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1.99 см мм |
| Глибина | 232,5 мм мм |
| Додаткові функції | Сканер відбитків пальців |
| Код виробника | X1502VABQ690 |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Vivobook 15 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм відеопам'яті | Спільна |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB GB |
| Операційна система | Без системи |
| Покриття екрана | Матове |
| Порти | 1x HDMI |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Ширина | 359,7 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴








