LED монітор Dell 34" P3425WE 210BRDR5Y

- В наявності
- Код: 182543818
31 455 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DELL Monitor P3425WE 34.1 дюйма IPS Curved WQHD AES&PPG. Монітор Dell Pro 34 Plus з концентратором USB-C P3425WE. Ультраширокий вигнутий монітор з екраном WQHD діагоналлю 34,1 дюйма, живленням USB-C потужністю до 90 Вт та Ethernet RJ45 дозволить користувачеві зосередитися як ніколи раніше. Підключення одним кабелем. Порт USB-C дозволяє одночасну передачу відео, передачу даних та живлення потужністю до 90 Вт. Різні порти. Містить порти HDMI, DP, USB та RJ45, що забезпечують стабільне Ethernet з'єднання. Ефективна багатозадачність. Переглядайте контент з двох комп'ютерів у режимі PiP і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Функції | |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час відгуку | 5ms |
| Динаміки | Немає |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Не можна застосувати |
| Марка | Dell |
| Мoдель | Dell Pro Plus P25WE |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Антивідблискове |
| Споживання в режимі очікування | 0,3W Вт |
| Розмір пікселя | 0,233mm мм |
| Розмір екрана | 86 см см |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 350cd/m2 |
- Ціна: 31 455 ₴


