Однодверний холодильник Indesit SI6 2 S EU сріблястий 167см

- В наявності
- Код: 166774948
30 432 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції користувача. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці. – достатньо вибрати відповідну мову та ввести торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy. Електронна адреса: www.bekoeurope.com/safety. lnd_FAQ{ padding-bottom: 2em; }. lnd_FAQ. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_FAQ h2 {...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 167 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 64,5 см мм |
| Річне споживання енергії (N) | 113 кВтч |
| Додаткове обладнання | Ящик для овочів і фруктів |
| Використовувані технології | Двері з обох боків |
| Клас заморожування | Не можна застосувати |
| Клас шуму | C |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Код сертифікації | 1793266 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 1 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | Не можна застосувати |
| Мoдель | SI6 2 S EU |
| Загальний об'єм | 323 л л |
| Об'єм морозильних камер (N) | Не можна застосувати л |
| Об'єм охолоджувальних камер (N) | 323 L л |
| Корисний об'єм морозильної камери | Не можна застосувати л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 323 л л |
| Положення петлі | Правая |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 113 |
| Розташування морозильної камери | Немає |
| Ручка | Зовнішня |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | Не можна застосувати |
| Тип | Однодверна |
| Керування | Механічне |
| Рівень шуму | 37 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 30 432 ₴










