Холодильник Teka NFL 355 SS з нижнім морозильником 188см сріблястий

- В наявності
- Код: 177079276
27 426 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Тривала свіжість вашої їжі: технологія LongLife No Frost дозволяє довше зберігати свіжість продуктів завдяки незалежним обігам рециркуляції. Підтримується оптимальний рівень вологості, що запобігає утворенню льоду та інею, щоб ви довше насолоджувалися свіжими продуктами. Насолоджуйтеся спокоєм у своєму домі: менше споживання електроенергії та тихий режим роботи - основні переваги високоефективного інверторного двигуна. Такий двигун викликає менше тертя, що робить його значно тихішим. Крім того, його конструкція та спосіб виробництва - це гарантія довговічності та турботи про навколишнє середовище...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 63 см мм |
| Використовувані технології | LED освітлення |
| Клас заморожування | *** |
| Клас шуму | D |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Код сертифікації | 1446524 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | Не можна застосувати |
| Мoдель | NFL 355 SS |
| Положення петлі | Праве |
| Розташування морозильника | Знизу |
| Тип | З нижнім морозильником |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 60 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 27 426 ₴

