Прямокутний стіл Halmar Marley розкладний білий мармур 90x160-200x76см

- Немає в наявності
- Код: 110000258
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Halmar Marley Розкладний стіл Білий мармур 90x160-200x76. Стол. Halmar Marley. це ключовий елемент кожного інтер'єру, який виконує багато важливих функцій. Він не тільки є місцем зустрічей під час прийому їжі, але також впливає на естетику та комфорт використання простору. Вибір відповідного меблювання - це не просте завдання, особливо з огляду на різноманітні стилі та матеріали. Завдяки своїй функціональності, естетиці та високій якості виконання, стіл. Halmar Marley. стає ідеальним доповненням кожного дому. Матеріали та виконання. Меблі. Halmar Marley. вирізняються не тільки привабливим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий мармур |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см мм |
| Глибина | 90см мм |
| Діаметр | 100см |
| Довжина: | 160см мм |
| Додаткова інформація | Розсувний |
| Максимальна довжина розкладеного столу (см) | 200 |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Форма | Прямокутний |
| Цвет мебели | Білий |
| Колір стільниці | Білий |
| Ширина | 160см мм |
- Ціна: 9 999 ₴


