Чоловічий годинник Appella L70002.5116CH

- В наявності
- Код: 140802239
27 295 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Новий оригінальний годинник чоловічий Appella L70002.5116CH. + Гравірування. Новий оригінальний годинник чоловічий Appella L70002.5116CH. Механізм: Кварцовий, що забезпечує точність. Гарантія: 2 роки, реалізується в центральному сервісі. Батарея: Витривалість до 4,5 року. Престиж: Швейцарська марка, синонім елегантності. Стиль: Класичний, що підходить до багатьох стилізацій. Циферблат: Мінімалістичні відтінки сірого. Скло: Сапфірове, 9/10 за шкалою Мосса. Водонепроникність: 5 ATM, стійкість до бризок. Корпус: Нержавіюча сталь, стійка до корозії. Ремінець: Сталевий з метеликоподібною застібкою. Функції:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Appella |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Висота корпусу | 11 mm мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | L70002.5116CH |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Хронограф, Водонепроникний |
| Колір | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 22 mm мм |
| Ширина корпусу | 43 mm мм |
| Ширина кріплення | 22 mm мм |
- Ціна: 27 295 ₴


