Чоловічий годинник Appella L70002.5113CH

- В наявності
- Код: 140802236
27 295 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИЙ ОРИГІНАЛЬНИЙ Чоловічий годинник Appella L70002.5113CH. + Гравірування. ⬛. Чоловічий годинник Appella L70002.5113CH. ➡️. Механізм: кварцовий. ➡️. Калібр механізму: Ronda 3540D. ➡️. Кількість каменів: 5. ➡️. Гарантія: 2 роки. ➡️. Тривалість роботи батареї: 4,5 року. ➡️. Водонепроникність: 50 м (5 бар). ➡️. Колір корпусу: срібний. ➡️. Матеріал корпусу: сталь. ➡️. Форма корпусу: кругла. ➡️. Ширина корпусу: 43 мм. ➡️. Товщина корпусу: 11.0 мм. ➡️. Колір циферблату: срібний. ➡️. Вказівка часу: аналогова. ➡️. Підсвічування: Люмінесцентне покриття. ➡️. Тип скла: сапфірове. ➡️. Ремінець/Браслет: браслет...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Appella |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 50m м |
| Висота корпусу | 11 mm мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 125 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 95 mm мм |
| Додаткові характеристики | Немає |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | L70002.5113CH |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Браслет |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Дата, підсвітка, Секундомір, Хронограф, Водонепроникний |
| Колір | Сріблястий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина | 22 mm мм |
| Ширина корпусу | 43 mm мм |
| Ширина кріплення | 22 mm мм |
- Ціна: 27 295 ₴


