Ванна шафа Ravak Clear II 40x25x155см X000001644

- В наявності
- Код: 182536212
30 851 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SB Clear II 40 P стійка для ванної біла. Стійка для ванної SB Clear II в білому виконанні. Варіант правий. розмір: 40 x 25 x 155 см. матеріал: імпрегнована плита MFPB і MDF. тип виконання: лівий (L). колір виконання корпусу: білий глянець. колір виконання шухляди: білий глянець, ручка хром глянцевий. Стійка бокова Clear II з трьома скляними полицями в верхній частині. Ліва або права версія визначається стороною, з якої знаходяться петлі. Високоякісні петлі забезпечують повільне закриття дверей. Доставляється в зібраному стані, включаючи комплект для монтажу (гвинти, петлі, заглушки)...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155 см мм |
| Глибина | 25 см мм |
| Марка | Ravak |
| Матеріал | Меблева плита |
| Мoдель | Clear II |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 30 851 ₴



