Підвісна шафа Geberit Smyle Square бокова lava матова 500.357.JK.1

- В наявності
- Код: 154547121
31 678 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Geberit Smyle Square шафа підвісна бокова, колір лава / лакований матовий 500.357.JK.1. Ласкаво просимо у світ підвісних шаф, де функціональність поєднується з сучасним дизайном, а Geberit Smyle Square шафа підвісна бокова є відмінним прикладом такого поєднання. Вибір відповідної підвісної шафи може суттєво вплинути на вигляд і функціональність вашої ванної кімнати, а модель Geberit Smyle Square - це рішення, яке безумовно відповідатиме вашим очікуванням. Розміри та ємність. Одним з ключових аспектів, які варто врахувати при виборі підвісної шафи, є її розміри. Geberit...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24,5см мм |
| Глибина | 47 см мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Smyle Square |
| Тип | Настінні шафи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см мм |
- Ціна: 31 678 ₴

