Монітор Samsung 32" Smart M8 M80F LS32FM801UUXDU 4K UHD

- В наявності
- Код: 184764417
28 187 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Samsung M8 M80F монітор комп'ютерний 81,3 см (32") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Білий. Samsung M80F. Діагональ екрану: 81,3 см (32"), Роздільна здатність: 3840 x 2160 px, Тип HD: 4K Ultra HD, Технологія відображення: LCD, Час відгуку (типовий): 4 мс, Нативні пропорції зображення: 16:9, Кут огляду (горизонтальний): 178°, Кут огляду (вертикальний): 178°. Вбудовані динаміки. Вбудований USB хаб, Версія USB хабу: 2.0. Стандарт VESA, Опція регулювання висоти. Колір продукту: Білий. Найважливіші технічні параметри. Відео - Тип HD: 4K Ultra HD. Аудіо - Вбудований мікрофон: Ні. Аудіо - Вбудовані...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з підставкою | 7 kg кг |
| Час відгуку | 4ms |
| Висота з підставкою | 616mm |
| Глибина з підставкою | 200mm см |
| Динаміки | Має вбудовані динаміки |
| Динамічне контрастне ставлення | 3000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Мoдель | LS32FM801UUXDU |
| Настінний монтаж | Да |
| Покриття матриці | Матове |
| Порти | HDMI, USB |
| Споживання енергії в режимі очікування | 0,5 W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Режим HDR | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Споживча |
| Кути огляду по вертикалі | 178° ° |
| Кути огляду по горизонталі | 178° ° |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергетичний клас | F |
| Яскравість | 300cd/m2 |
- Ціна: 28 187 ₴

