Ноутбук Asus Vivobook 15 15,6" i3 16GB 512GB Win11x1504VABQ3562W

- В наявності
- Код: 187545770
31 219 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбуки. ASUS Vivobook 15. ASUS Vivobook 15. — це сучасний ноутбук, який поєднує в собі функціональність та естетику. В епоху цифровізації наявність обладнання, яке відповідає очікуванням користувача, є ключовим. Ця модель пропонує передові технології та спеціалізовані компоненти, які забезпечують комфортну роботу та розваги. Продуктивність на першому місці. Ноутбук оснащений процесором Intel Core i3-1315U, який завдяки шести ядрам та технології Hyper-Threading досягає максимального тактування до 4,5 ГГц. Це робить ASUS Vivobook 15. відмінним у...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 kg |
| Код виробника | X1504VABQ3562W |
| Марка | ASUS |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Vivobook 15 |
| Мультимедіа | Динаміки |
| Об'єм жорсткого диска | 512GB GB |
| Оперативна пам'ять | 16GB GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Зв'язок | Bluetooth, Wi-Fi |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарт | Дискретна |
| Тип пристрою | Споживча |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 31 219 ₴

