Однодверний холодильник Teka RSL 75640 SS сріблястий 185см

- В наявності
- Код: 177079257
31 639 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Холодильник Teka RSL 75640 SS. Твій власний рецепт на життя. Бренд, створений у Німеччині, базується на якості, технології та інноваціях. Продукти Teka відомі у всьому світі своєю надійністю, ефективністю та точністю. Сьогодні, після майже 100 років історії, Teka постійно працює над тим, щоб надати всім продуктам найвищу функціональність і найкращий дизайн, невпинно прагнучи до досконалості. Від самого початку ми прагнули досягти найвищої якості продуктів, найсучасніших і оригінальних дизайнів та найкращих інновацій за чесною ціною. У всьому, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 190 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 66 см мм |
| Використовувані технології | LED освітлення, Камера свіжості, No Frost, NoFrost |
| Клас кліматичний | N, SN, ST, T |
| Клас емісії шуму | C |
| Код сертифікації | 1086671 |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 1 |
| Кількість термостатів | 1 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | Не можна застосувати |
| Марка | Teka |
| Мoдель | RSL 75640 SS |
| Об'єм холодильних камер (N) | 362 Л л |
| Позиция петли | Правая |
| Розташування морозильної камери | Немає |
| Тип | Однодверні |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 41 дБ дБ |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 59,5 см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 31 639 ₴

