Офісне крісло Spacetronik Torhild ергономічне чорне

- В наявності
- Код: 171123028
27 755 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Офісне крісло обертове Ергономічне 110 кг Spacetronik з підніжкою сіре. Через високу ціну ваше крісло ми відправляємо на палеті, що гарантує безпеку доставки в транспорті. Найважливіші характеристики крісла Torhild. від 47 до 53 см.: регулювання висоти сидіння. регульований підлокітник 3D. регульована підголівник в 3 діапазонах. висувний підніжок. в розмірах 37,5x23 см. регулювання в системі ланцюга. обробка з високоякісного матеріалу. підтримка попереку. 5-опорна сталева рама. діаметром 64,5 см. 5 коліс з пластика. вішалка. для одягу ззаду крісла...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spacetronik |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 124 см мм |
| Глибина | 70 см мм |
| Глибина сидіння | 51 см см |
| Максимальна висота сидіння | 53 см см |
| Максимальне навантаження | 110kg |
| Марка | Spacetronik |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал обивки | Тканина |
| Мінімальна висота сидіння | 45 см см |
| Колір корпусу | Хром |
| Цвет обивки | Сірий |
| Ширина | 70 см мм |
| Ширина сидіння | 50 см см |
- Ціна: 27 755 ₴






