Чоловічий годинник Victorinox 241975 Journey 1884 Swiss Army

- Немає в наявності
- Код: 151498942
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Годинник JOURNEY 1884 241975. Годинник Victorinox серії JOURNEY 1884 241975 - це відмінний вибір для любителів активного способу життя та пригод на свіжому повітрі. Цей високоякісний хронометр поєднує в собі функціональність, точність і витривалість, роблячи його ідеальним супутником під час гірських походів чи інших активностей на відкритому повітрі. Його міцна конструкція та інноваційні технологічні рішення, такі як антимагнітний захист і сертифікована стійкість до ударів, гарантують надійність в будь-яких умовах. Циферблат і Скло. Циферблат годинника має красивий синій колір з зернистою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 200m м |
| Висота корпусу | 54 mm мм |
| Довжина ремінця частина з отворами | 115 mm мм |
| Довжина ремінця частина з пряжкою | 85 mm мм |
| Марка | Victorinox |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Пластик |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | 241975 |
| Стиль | Спортивні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Візерунок | Логотип |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Синій |
| Колір ремінця | Синій |
| Ширина | 21 mm мм |
| Ширина корпусу | 43 mm мм |
| Ширина кріплення | 21 mm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


