Чоловічий годинник Bulova 96B406 Archive Series Rat Pack Limited Edition

- Немає в наявності
- Код: 157556212
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bulova 96B406 Archive Series Rat Pack Limited Edition. Годинник. Bulova 96B406 Archive Series Rat Pack Limited Edition. це унікальна модель, яка поєднує в собі елементи історії, культури та сучасності. Годинники - це не лише практичні аксесуари, але й вираз особистості та стилю. Ця. чоловіча модель. годинника аналогового чудово вписується в класичну естетику, пропонуючи елегантність і функціональність в одному. Тип годинника. Ця. чоловіча модель. є прикладом. аналогового годинника. , який ідеально вписується в класичну естетику. Аналогові годинники, з їх традиційним способом вказування часу, радують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bulova |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аналогові |
| Водонепроникність | 30 м м |
| Висота корпусу | 12 мм мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Додаткові характеристики | Не містить нікелю |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Натуральна шкіра |
| Механізм | Автоматичний |
| Мoдель | 96B406 Rat Pack |
| Стиль | Класичні |
| Тип | Чоловічі |
| Тип ремінця | Ремінець |
| Тип скла | Сапфірове |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Водонепроникний |
| Колір | Чорний |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина | 20 мм мм |
| Ширина корпусу | 40 мм мм |
| Ширина кріплення | 20 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴

