Сонячна панель Anker SOLIX PS400 складна

- Немає в наявності
- Код: anksp003
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сонячна панель, достатня для зарядки станції з великою ємністю, монокристалічна, вага 16,12 кг і розміри 990×675×50 мм. Містить виходи для MC4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.12 кг |
| Висота | 675 мм мм |
| Виходи | MC4 |
| Глибина | 50 мм мм |
| Потужність панелі | 400 Вт |
| Застосування | Для зарядної станції |
| Стан | Нове |
| Ширина | 990 мм мм |
- Ціна: 9 999 ₴



