Намет Husky Fighter 3-4 зелений

- Немає в наявності
- Код: SPTsc792
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Доставка намету, форма: іглу з вестибюлем і двома входами, на 4 особи, дюралеве конструкція, двошарова, водонепроникна, водяний стовп: 7000мм, самопідтримуюча, вага: 4,8кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husky |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітчасті отвори |
| Вага | 4.8 кг |
| Водний стовп підлоги | 11,000 мм |
| Водний стовп тенту | 7,000 мм |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 17 см мм |
| Макс. кількість осіб | 4 |
| Матеріал конструкції | Дюраль |
| Матеріал поверхні | Полиэстер |
| Обладнання | Москітна сітка |
| Особливості | Самонесна Водонепроникна |
| Шари матеріалу | Двошаровий |
| Склад намету | З двома входами, з тамбуром |
| Тип | Доставка |
| Форма | Голку |
| Ширина | 55 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴










