Спальний мішок Ferrino Lightec 1000 Duvet 2022

- Немає в наявності
- Код: SPTferr14700
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Спальний мішок мумія, три сезони, наповнювач з пір'я, термічний комфорт до 0 °C, для людини з максимальною висотою 200 см, розміри упакованого спального мішка 17×17×35 см, вага 950 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950 г |
| Діаметр (упакований) | 17 см |
| Довжина (розпакований) | 215 см |
| Довжина (упакований) | 35 см |
| Застежка | Бічна ліва застіба |
| Використання | Унісекс |
| Кількість осіб | Для одного |
| Комфортна температура | 0 °C |
| Макс. висота | 200 см |
| Максимальна температура | 15 °C °C |
| Наповнення | Пір'я |
| Гранична температура | -6 °C |
| Сезон | 3 сезона |
| Форма | Мумія |
| Ширина (розладнаний) | 80 см |
| Екстремальна температура | -23 °C |
- Ціна: 9 999 ₴



