Холодильник Ninja Cooler FB151EUWH FrostVault 47 л білий

- Немає в наявності
- Код: NICHB19HU
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Холодильник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.1 kg |
| Висота | 48 cm мм |
| Глибина | 45 cm мм |
| Об'єм | 47 l мл |
| Особливості | Ручка, вбудований зливний клапан, внутрішнє відділення |
| Колір | Білий |
| Ширина | 82 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴










